وبلاگ نیمه فعال مهدی درباره‌ی تصویر ایران در رسانه‌های جهان
شاید شما هم زمزمه‌های این وبسایت جدید را شنیده‌اید. انتظار برای وبسایت جدید به پایان می‌رسد و در کمتر از یک هفته محصول جدید را خواهید دید. این وبسایت به وبلاگ نویسها و وبسایتهای کوچک کمک می کند که دیگران را در مورد نوشته های جالب خودشان خبر کنند. این سیستم به زیاد شدن خوانندگان وبلاگ کمک میکند و همچنین به خوانندگان امکان این را میدهد که مطالب جالبتر را پیدا کنند. در این سایت نوآوریهای بسیاری شده‌است و امکانات جذابی برای وبلاگ‌نویسها فراهم شده‌است. این سایت قرار است برای زبانهای مختلف سرویس داشته باشد، در حال حاضر تنها بخش فارسی اش راه اندازی می شود.

در ابتدا عضویت در سایت تنها از طریق دعوتنامه امکان پذیر خواهد بود. اگر علاقه‌مند هستید که جز ۱۰۰ وبلاگ اولی باشید که از این محصول استفاده کنید می‌توانید با رفتن به Adoptic و با وارد کردن ایمیل و آدرس وبلاگ خود (در جعبه سبز رنگ) درخواست دعوتنامه کنید. در عرض هفته آینده دعوتنامه برای عضویت شما فرستاده خواهد شد.

Labels:

لینک دایمی مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
مطلب بالا را به دوستان خود ایمیل کنید:     3 نظر
نظرات:
Anonymous Anonymous گفت:
Hey, landed on your blog, nice stuff. I found a cool new tool for our blogs... www.widgetmate.com It helps get latest news for our keywords directly on to our blog. I added it on mine. Worked like a charm.

Anonymous شهریار گفت:
بابا کلی دیگه وب دو کار شدی
یک کم بگو این همه وقت و انرژی رو از کجا می یاری
وقت کردی یک کم راجع به تاریخچه داخلی بالاترین بنویس

Anonymous casitecenter گفت:
salam

khaste nabashid

fekr konam in site ro dedicated server garar dadin ?doroste?

mishe beporsam scriptesh ro khodeton neveshtin ya inke ?

لینکهای داده شده به این مطلب:
Create a Link